Innehåller annonslänkar till pfg
.
.
Hello!
.
.
Tillbaka på tåget efter en sååå produktiv dag! Haft möte med både badrumsfirma och dörrtillverkare/finsnickare, och så snickarna på plats ute i huset. Känner mig tämligen matt just nu och ska nog vila en stund med ett avsnitt av Homeland strax, men först lite bloggning 🙂
.
.
Har ni sett vilket fint armband som landade hemma hos mig för några dagar sedan ♥ Jag är inte så bra på smycken i stort. Men är det något jag är svag för så är det armringar och armband, och den här är så fin, lite Guccistyle med bambuformen. Inte sant? Blir fint som snus det där till en enkel sidentop och mina skinnbyxor typ.
.
.
Inte jättebillig direkt men ibland måste man bara få unna sig lite.
.
.
Armringen i Guccistyle finns här
.
Jag ångrade mig lite att jag inte beställde de här überfina ”Chaneliga” örhängena samtidigt (de var däremot billiga) så jag ska nog ta och klicka hem dem nu istället.
.
.
Kram
Helena